Part Number 70-513447 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $109.44


Product Highlights
| Part Number | 70-513447 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 055461498323 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 12, 2024 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.15 kg |