Part Number 70-513442 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $106.66


Product Highlights
| Part Number | 70-513442 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 775629964728 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 23, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.80 kg |