Part Number 70-513439 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $116.48


Product Highlights
| Part Number | 70-513439 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098886039 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 3.85 kg |