Part Number 70-513403 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $137.68


Product Highlights
| Part Number | 70-513403 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098078397 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2020 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.40 kg |