Part Number 70-513394 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $126.08


Product Highlights
| Part Number | 70-513394 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098078380 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 5, 2020 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.55 kg |