Part Number 70-513324 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $93.10


Product Highlights
| Part Number | 70-513324 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098310336 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 14, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 5.65 kg |