Part Number 70-513297 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $93.87


Product Highlights
| Part Number | 70-513297 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098306124 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 26, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 2.75 kg |