Part Number 70-513286 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $130.27


Product Highlights
| Part Number | 70-513286 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098058764 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 2, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 4.55 kg |