Part Number 70-513263 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $76.69


Product Highlights
| Part Number | 70-513263 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098102092 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 3.85 kg |