Part Number 70-513253 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $91.47


Product Highlights
| Part Number | 70-513253 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098078991 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.35 kg |