Part Number 70-513236 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $77.54


Product Highlights
| Part Number | 70-513236 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098053370 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 23, 2007 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.65 kg |