Part Number 70-513229 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $101.58


Product Highlights
| Part Number | 70-513229 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098072470 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 17, 2008 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.00 cm |
| Weight | 6.75 kg |