Part Number 70-513205 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $85.68


Product Highlights
| Part Number | 70-513205 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098047607 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 8, 2006 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.05 kg |