Part Number 70-513201 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $95.15


Product Highlights
| Part Number | 70-513201 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098088747 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 6, 2007 |
| Updated | Sep 11, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 19.00 cm |
| Height | 12.50 cm |
| Weight | 4.90 kg |