Part Number 70-513188 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $83.76


Product Highlights
| Part Number | 70-513188 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098036373 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2006 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 4.65 kg |