Part Number 70-513159 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $68.96


Product Highlights
| Part Number | 70-513159 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098025582 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 26, 2005 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 19.00 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 5.70 kg |