Part Number 70-513157 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $57.79


Product Highlights
| Part Number | 70-513157 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098018959 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 16, 2004 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 3.45 kg |