Part Number 70-513124 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $64.94


Product Highlights
| Part Number | 70-513124 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098040462 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 14.50 cm |
| Weight | 4.25 kg |