Part Number 70-513117 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $48.80


Product Highlights
| Part Number | 70-513117 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098019147 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 9, 2001 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 16.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 3.20 kg |