Part Number 70-513089 | Brand: Kugel | Out of Stock
CA $50.18


Product Highlights
| Part Number | 70-513089 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098019109 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2002 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 15.50 cm |
| Weight | 3.48 kg |