Part Number 70-B35 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $24.46


Product Highlights
| Part Number | 70-B35 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098048949 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 26, 2006 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 8.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.50 kg |