Part Number 70-510106 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $65.09


Product Highlights
| Part Number | 70-510106 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098058405 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 4, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.75 kg |