Part Number 70-510097 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $69.97


Product Highlights
| Part Number | 70-510097 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098132501 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 4, 2010 |
| Updated | Oct 27, 2025 |
| Length | 10.50 cm |
| Width | 10.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 1.55 kg |