Part Number 70-510096 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $31.95


Product Highlights
| Part Number | 70-510096 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098104867 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2010 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.95 kg |