Part Number 70-510095 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $44.42


Product Highlights
| Part Number | 70-510095 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098072876 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 11, 2011 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 10.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 1.05 kg |