Part Number 70-510089 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $34.61


Product Highlights
| Part Number | 70-510089 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098104041 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 11, 2010 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.85 kg |