Part Number 70-510070 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $23.04


Product Highlights
| Part Number | 70-510070 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098034669 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 13, 2005 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.75 kg |