Part Number 70-510062 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $25.97


Product Highlights
| Part Number | 70-510062 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098027593 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 14, 2004 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.00 kg |