Part Number 70-510030 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $27.16


Product Highlights
| Part Number | 70-510030 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098019291 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2002 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 10.00 cm |
| Width | 10.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.80 kg |