Part Number 70-510019 | Brand: Kugel | 7 items in stock
CA $24.91


Product Highlights
| Part Number | 70-510019 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098028415 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 17, 2004 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.80 kg |