Part Number 70-510013 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $18.41


Product Highlights
| Part Number | 70-510013 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098019390 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2000 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.90 kg |