Part Number 70-510010 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $27.23


Product Highlights
| Part Number | 70-510010 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098019260 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 18, 2002 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.50 cm |
| Width | 9.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 1.00 kg |