Part Number 70-510006 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $25.76


Product Highlights
| Part Number | 70-510006 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing |
| Position | Front |
| UPC | 827098038339 |
| Category | Wheel Bearing |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2002 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.00 kg |