Part Number 70-515109 | Brand: Kugel | 5 items in stock
CA $204.11


Product Highlights
| Part Number | 70-515109 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front Right |
| UPC | 827098142265 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 23, 2010 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 6.00 kg |