Part Number 70-515104 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $197.71


Product Highlights
| Part Number | 70-515104 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098102610 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 8, 2010 |
| Updated | Sep 24, 2025 |
| Length | 19.50 cm |
| Width | 20.50 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 6.05 kg |