Part Number 70-513284 | Brand: Kugel | 10 items in stock
CA $126.22


Product Highlights
| Part Number | 70-513284 |
| Brand | Kugel |
| Part Type | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098142142 |
| Category | Wheel Bearing and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2013 |
| Updated | Mar 16, 2026 |
| Length | 15.50 cm |
| Width | 16.50 cm |
| Height | 20.00 cm |
| Weight | 3.80 kg |