Part Number KTP-89260 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $81.77


Product Highlights
| Part Number | KTP-89260 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | Smooth Pulley |
| UPC | 055461101865 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 18.50 cm |
| Width | 12.30 cm |
| Height | 11.30 cm |
| Weight | 1.10 kg |