Part Number KTP-89026 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $28.94


Product Highlights
| Part Number | KTP-89026 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Idler Pulley |
| Position | Smooth Pulley |
| UPC | 055461101940 |
| Category | Accessory Drive Belt Idler Pulley |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 12.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 0.24 kg |