Part Number KTP-89564 | Brand: Kobra | Out of Stock
CA $50.27


Product Highlights
| Part Number | KTP-89564 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Idler Pulley |
| Position | Grooved Pulley |
| UPC | 055461102459 |
| Category | Accessory Drive Belt Idler Pulley |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.20 cm |
| Height | 9.20 cm |
| Weight | 0.72 kg |