Part Number KTP-89644 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $110.00


Product Highlights
| Part Number | KTP-89644 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | Alternator and Air Conditioning |
| UPC | 055461102299 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 0.58 kg |