Part Number KTP-89736 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $88.89


Product Highlights
| Part Number | KTP-89736 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | Air Conditioning and Power Steering |
| UPC | 055461101452 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 12.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 0.59 kg |