Part Number KTP-89147 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $20.31


Product Highlights
| Part Number | KTP-89147 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Pulley |
| Position | N/A |
| UPC | 055461102053 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Pulley |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.20 cm |
| Height | 9.20 cm |
| Weight | 0.18 kg |