Part Number KTP-89356 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $76.81


Product Highlights
| Part Number | KTP-89356 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | N/A |
| UPC | 055461101308 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 15.00 cm |
| Weight | 0.85 kg |