Part Number KTP-89302 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $167.70


Product Highlights
| Part Number | KTP-89302 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | N/A |
| UPC | 055461101933 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Mar 13, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 15.80 cm |
| Height | 15.80 cm |
| Weight | 2.20 kg |