Part Number KTP-89237 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $74.26


Product Highlights
| Part Number | KTP-89237 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Position | N/A |
| UPC | 055461101780 |
| Category | Accessory Drive Belt Tensioner Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 23.00 cm |
| Width | 13.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 1.20 kg |