Part Number KTP-89070 | Brand: Kobra | 10 items in stock
CA $19.30


Product Highlights
| Part Number | KTP-89070 |
| Brand | Kobra |
| Part Type | Accessory Drive Belt Idler Pulley |
| Position | N/A |
| UPC | 055461100714 |
| Category | Accessory Drive Belt Idler Pulley |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 12, 2025 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 9.00 cm |
| Width | 9.20 cm |
| Height | 9.20 cm |
| Weight | 0.10 kg |