Part Number GLB-TO12357 | Brand: Glacier Blast | 10 items in stock
CA $360.25


Product Highlights
| Part Number | GLB-TO12357 |
| Brand | Glacier Blast |
| Part Type | A/C Compressor |
| Position | N/A |
| UPC | 055461116838 |
| Category | A/C Compressor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2025 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 21.00 cm |
| Weight | 6.07 kg |