Part Number GLB-MI12965 | Brand: Glacier Blast | 10 items in stock
CA $337.50


Product Highlights
| Part Number | GLB-MI12965 |
| Brand | Glacier Blast |
| Part Type | A/C Compressor |
| Position | N/A |
| UPC | 055461116487 |
| Category | A/C Compressor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2025 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 21.00 cm |
| Weight | 5.22 kg |