Part Number GCR-G8429 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $65.84


Product Highlights
| Part Number | GCR-G8429 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629009856 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 8.71 kg |