Part Number GCR-56702 | Brand: Genius | 1 items in stock
CA $50.61


Product Highlights
| Part Number | GCR-56702 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear Left |
| UPC | 827098013374 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.86 kg |